OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2020

 

Letošní rok 2020 byl pro nás všechny v mnohém zlomový.

Čekalo nás několik nástrah a překážek, zároveň se ale podařilo posunout kupředu a z některých kroků se poučit a stmelit se. My jsme velmi vděční za to, co nám tato doba dala. Moc nás těší zájem a podpora lokálního prodeje, zejména pak v první vlně pandemie. I když aktuálnísituace s další vlnou není nejpozitivnější, věříme, že musíme zůstat s hlavou vztyčenou a dělat věci tak, jak nejlépe umíme.

Na konci února uplynulého roku jsme měli možnost být u zrodu zcela nové kolekce Try it better with TENCELTM, kde jsme se poprvé pokusili o to dělat věci jinak a lépe. Zaměřili jsme se na to, aby materiály, z kterých pro vás zboží vyrábíme, byly od ověřených a transparentních dodavatelů. Postupně jsme z našeho eshopu vyřadili veškeré produkty u kterých jsme si nebyli jisti přesným složením materiálů.

 

S touto změnou 
jsme postřehli i velkou pozitivní vlnu reakcí a mnoho nových zákazníků, za což jsme
vám velmi vděční a doufáme, že nám zůstanete věrní i nadále. V příštím roce se totiž můžete těšit na nové udržitelné kolekce, kde se nezaměříme pouze na spodní prádlo.
Zkrátka bude z čeho vybírat. Také plánujeme propojení s jednou zatím nejmenovanou neziskovou organizací, multijazyčnost našeho eshopu, či možnost zasílání do zahraničí v rámci Evropy.

page1image3736160

Čekají nás tedy další kroky a posun kupředu a doufáme, že u toho budete s námi. Velmi si vážíme vaší přízně a opravdu moc děkujeme za podporu. Přejeme vám poklidné období v obklopení těch nejbližších a krásný příchod nového roku 2021. 

 

Vaše LNKrules

 

 

článek pro nás napsala Dominika Dostálková, děkujeme

_DSC_2367